Svářečské práce Ústí nad Labem a Teplice

K zámečnictví a zámečnickým pracím patří neodmyslitelně svářečské práce. Naše firma provádí svářečské práce metodami TIG, MIG, MAG.

Svařování TIG (Tungsten Inert Gas) - svařování netavící se elektrodou v atmosféře inertního plynu. Tato metoda svařování je vhodná pro všechny druhy ocelí, legované slitiny, slitiny Ni, Cu, Al, Ti. Při svařování je svarová lázeň chráněna účinkem argonu, nebo helia. Oblouk hoří mezi netavící se wolframovou elektrodou a základním materiálem.

Process tig

Svařování MIG a MAG (Metal Inert Gas a Metal Aktive Gas) - elektrodou u této technologie svařování je svářecí drát navinutý na cívce, který je do místa svaru podávaný konstantní rychlostí. Oblouk hoří mezi elektrodou a základním materiálem. Svarová lázeň je chráněna atmosférou ochranného plynu před škodlivými účinky okolní atmosféry (oxidace, nepříznivý vliv kyslíku a dusíku). Jedná se o svařování tavící se elektrodou.

MAG - svařování v atmosféře aktivního ochranného plynu např. CO2, směs argonu/CO2. Technologie MAG je vhodná pro svařování nelegovaných a nízkolegovaných ocelí.

MIG - svařování v atmosféře inertního ochranného plynu např. argonu, směr argonu/helia. Technologie MIG je vhodná pro svařování vysokolegovaných ocelí, slitin AL, Ni, Cu.

Process mig

 

zpět »


 

Facebook
Akce

Objednávky na rok 2014

Přijímáme objednávky na sezónu jaro 2014.

  • pokrývačské práce
  • klempířské práce
  • zateplování střech
  • izolace střech
  • tesařské práce
  • tryskání
  • zámečnické práce
  • údržba bytového fondu
Novinky
2.01.2013

Jádrové vrtání

Snadné vrtání přesných kruhových prostupů pro potrubí, sondy, kabelové trasy ... atd.

Ceník jádrového vrtání »

více »
7.07.2011

Metalizace

V letošním roce chceme naše služby rozšířit o metalizaci.

Metalizace (šopování)
Žárovým nástřikem je označována technologie, kdy na povrch konkrétní součásti je nanášen stříkáním roztavený materiál v podobě drobných kapiček, které ulpívají na povrchu dané součásti a vytvářejí souvislý povlak. Účelem této technologie je vytvořit funkční vrstvu takových vlastností, kterou jinou metodou nelze za obdobných ekonomických podmínek zhotovit.

 

více »
Partneři
Výroba stránek Reklama na internetu Zámečnictví Točimon